Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika misskorea z dnia 26 lutego 2010

Liczba wpisów: 1

misskorea
 
Za około godzinę Yuna Kim wystąpi w swoim programie dowolnym. Korea zdobyła juz kilka złotych medali na tej olimpiadzie,ale to właśnie Yuna ma zdobyc TEN złoty medal.zobaczymy...fizycznie jest w świetnej formie. Ma lekkość i pewność skoków. Ma osobowość i jest świetną aktorką na lodzie, czego np. brakuje Mao Asadzie (jak i wielu innym łyżwiarkom~~).
Mam nadzieję, że WSZYSTKIE  pojadą najlepiej jak potrafią. A Joannie Rochette(jej mama zmarła kilka dni temu) życzę siły ducha.
Poniżej przedstawiam wierzchołek góry (tafli?)lodowej jakim stała się Kim Yuna w reklamach.
  • awatar Nimrodelin: Nigdzie właśnie nie mogę znaleść jej medalowego występu, ale trzeba przyznać, że w azjii inaczej podchodzą do reklam, nie tak jak u nas "Sprzedał się do reklamy bo już nic innego lepszego nie potrafi zrobić" tylko fani się cieszą, że będą mogli zobaczyć więcej swoich idoli. Np. 2pm kocham to, że co nowa reklama to nowa piosenka...pewnie bez Class Beer nie było by Tic Toc:D
  • awatar Nimrodelin: mam nadzieje,że nie masz mi za złe, że się tak rozpisuje, ale Twój blog najbardziej mi się podoba z blogów Polaków w Korei...Zachodzę do niego regularnie.
  • awatar misskorea: ależ komentuj, jesli masz ochotę ^^ zapraszam i dziękuje za sledzenie : )
Pokaż wszystkie (3) ›